Gizlilik Politikası

Bu açıklamada kullanıcıların kişisel gizlilik hakları ve güvenliği ile ilgili olarak gerekli bilgiler yer almaktadır. canlibilimi.blogspot.com internet sitesini ziyaret ederek aşağıdaki kural ve şartları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız.

canlibilimi.blogspot.com'un geliştirilmesi amacıyla bir Google ürünü olan Google Analytics hizmeti tarafımızca kullanılmaktadır.

canlibilimi.blogspot.com içerisinde, farklı internet sitelerine yönlendirme yapan linkler bulunmaktadır. canlibilimi.blogspot.com, linkleri verilen bu sitelerin içerik ve gizlilik politikalarından hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Kullanıcılar tarafından canlibilimi.blogspot.com içerisinde bulunan yayınlara yapılan yorumların içeriğinden sadece yorum sahibi sorumludur. Kullanıcı yorumlarından doğacak her türlü durumdan canlibilimi.blogspot.com sorumlu tutulamaz/değildir.


Bize Ulaşın sayfası aracılığı ile canlibilimi.blogspot.com yöneticilerine ulaşabilirsiniz. Bu iletişim formu üzerinden verdiğiniz bilgiler (ad/soyad, e-posta ve mesaj) saklı tutulmakta ve herhangi bir üçüncü taraf ve/veya taraflarla paylaşılmamaktadır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder